Gotówka szybko Defu

Potrzebujesz szybko gotówki ? Weź kredyt jużdziś , możesz pożyczyć w każdej chwili pieniądze z firmy pozyczkowej która jej udziela :) Pozyczaj i oddawaj w terminie :)

Czym są dokładniej kredyty dla tych, które mają już zadłużenia w 2017?

Co to są parabanki, w jaki sposób działają i czy warto skorzystać z ich oferty? Czym różnią się parabanki od banków i czy można im zaufać? Często słyszymy w telewizji lub czytamy w prasie, czy w reklamach zamieszczanych w sieci, o ofertach kredytów skierowanych do osób, które mają już zadłużenia. Dlaczego te firmy proponują kredyty akurat osobom, które mają zadłużenia? Wcale nie dlatego, że jest w tym jakiś haczyk i firmom zwanym parabankami zależy na pożyczaniu pieniędzy osobom, które mają już jakieś kredyty na koncie.

Chodzi o to, że osobom, które mają zadłużenia, widnieją w BIK-u jako dłużnicy, mają na głowie komornika czy windykację, takim osobom banki nie chcą udzielać pożyczek, ponieważ w ich oczach są te osoby niewypłacalne. Parabanki wyciągają rękę do takich osób, proponując im swoje kredyty w 2017 roku, bez sprawdzania BIK czy bez wymagania jakichkolwiek zaświadczeń.

Czasami życie zmusza nas do wzięcia kolejnej pożyczki.

Psuje nam się pralka czy lodówka, bez których nie wyobrażamy sobie normalnego, codziennego funkcjonowania. Potrzebujemy do pracy samochodu, a ten akurat nam wysiadł. Jest wiele podobnych sytuacji, w których potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki, od rodziny akurat nie możemy pożyczyć, oszczędności żadnych nie mamy, a bank odmawia nam pożyczki. Wówczas warto sięgnąć po kredyty, które oferują nam legalnie działające na terenie Polski parabanki. To także doskonałe rozwiązanie kiedy potrzebujemy chwilówki, kredytu na już, na dziś, od ręki, bez czekania, takiego który spłacimy po krótkim czasie i będziemy mogli o nim po prostu zapomnieć. Parabanki oferują nam kredyty na dłuższy i krótszy czas, przelewane na konto lub wypłacane w gotówce od ręki.

Kredyty możemy wziąć nawet nie wychodząc z domu. Pracownik parabanku przyjdzie do nas do domu, podpiszemy z nim umowę i pieniądze dostaniemy zaraz po tym, kiedy złożymy swój podpis na kredytowej umowie, którą zawieramy z parabankiem. Będziemy mieć czas na dokładne zapoznanie się z zasadami, warunkami oraz wszelkimi istotnymi informacjami na temat kredytu, zanim podpiszemy umowę.

Kredyt na dom vs jak wybrać właściwą ofertę?

Każdy z nas marzy o swoim własnym domu. Jedni marzą o domu typowym, domku na działce, gdzie będzie ogródek i olbrzymi taras. Inni marzą o mieszkaniu w centrum miasta, gdzie będzie blisko do pracy i blisko do tętniącego życiem śródmieścia. Nieważne o jakim lokum marzymy, nazywamy je domem. Nie zawsze, a wręcz przeważnie nie możemy sobie pozwolić na zakup domu od tak.

Korzystamy wówczas z kredytów, które umożliwiają nam albo wybudowanie własnego domku, albo kupienie go, albo kupienie mieszkania. Mamy dwa warianty: jeśli jesteśmy bogaci, to znaczy zarabiamy bardzo dużo, możemy szukać kredytów w wysokości wartości mieszkania. Jeśli nie zarabiamy dużo, możemy starać się o kredyty hipoteczne, gdzie dla banku zabezpieczeniem będzie nasz dom czy mieszkanie. Niezależnie od tego, o jaki kredyt Ci chodzi, jaką pożyczkę chcesz wziąć, mamy dla Ciebie metodę, jak wybrać kredyt właściwy i najbardziej korzystny. Po pierwsze, sam przed sobą odpowiedz na pytania: ile pieniędzy potrzebuję, jakie interesują mnie raty, na jakie raty mogę sobie pozwolić, czy bardziej zależy mi na czasie czy na niskich ratach.

Kiedy już sobie na to odpowiesz, rozejrzyj się wokół wśród banków, które oferują kredyty. Jeśli interesuje Cię na przykład kredyt hipoteczny, wybierz kilka banków które takie kredyty proponują swoim klientom. Udaj się na rozmowę i poproś, aby została dla Ciebie przygotowana oferta, indywidualna, własna, stworzona właśnie dla Ciebie. Kiedy będziesz już mieć oferty wszystkich wybranych przez siebie banków, usiądź spokojnie i porównaj je. Spróbuj porównać i wywnioskować, które kredyty są dla Ciebie najbardziej korzystne. Odrzucaj kolejne oferty metodą eliminacji i punktacji. Zostaw trzy, które wydają Ci się być najbardziej korzystne, a później spróbuj zrobić analizę raz jeszcze i odpowiedzieć sobie na pytanie, który kredyt najbardziej Ci pasuje i najbardziej Ci się opłaca.

Wówczas będziesz mieć pewność, że kredyt na który się decydujesz to właśnie to, czego szukałeś i że nie będziesz po jakimś czasie swojej decyzji żałować, na przykład widząc w telewizji inną, korzystniejszą ofertę banków proponujących kredyty.

Co to jest kredyt pod zastaw domu i czym różni się od kredytów hipotecznych?

Po pierwsze, kiedy bierzemy kredyt hipoteczny, mamy dopiero w planie zakup domu lub mieszkania. Wówczas bank podpisuje z nami taką umowę, która w skrócie mówi, że: bank udziela nam kredytu na zakup mieszkania, które staje się dla banku zabezpieczeniem tego, że kiedyś ten kredyt spłacimy. Jeśli nie będziemy płacić, bank zabierze nam to mieszkanie poprzez windykatora, komornika. Kredyt pod zastaw domu ma podobną puentę, jednak zaczyna się nieco inaczej: bank udziela nam kredytu pod zastaw naszego domu czy mieszkania, które już mamy. Pieniądze możemy wydać na co chcemy, natomiast jeżeli nie będziemy spłacać kredytu, bank zabierze nam dom czy mieszkanie. Kredyty pod zastaw domu są popularne zwłaszcza, kiedy potrzebujemy większej gotówki a tradycyjna pożyczka, tradycyjny kredyt nie wchodzi w grę ponieważ w ocenie, w oczach banku jesteśmy niewypłacalni.

To znaczy dla banku nie będziemy w stanie spłacić tego kredytu z naszej comiesięcznej pensji. Kiedy mamy pewność, że sobie poradzimy i na pewno ten kredyt jest dla nas, możemy użyć właśnie metody pod zastaw. Podobnie działają na przykład lombardy. Oczywiście nie zastawiamy w nich mieszkań, a drobne przedmioty, przeważnie złoto lub sprzęt w rodzaju telefonów komórkowych. Lombard daje nam kredyt, a jako zabezpieczenie, że spłacimy ten kredyt, bierze sobie to, co przynieśliśmy. Tak też jest z kredytami pod zastaw: bank daje nam pieniądze, ale bierze sobie pod zastaw nasz dom czy mieszkanie. Bierze pod zastaw nie dosłownie, ponieważ fizycznie my dalej jesteśmy właścicielami mieszkania, możemy w nim normalnie funkcjonować i robić w nim co tylko chcemy.

Jednak jest do dyspozycji banku, jeżeli nie będziemy spłacać rat za kredyt.

Tak więc jeżeli potrzebujemy nagle więcej pieniędzy, bo na przykład mamy pomysł na interes życia który chcemy rozkręcić, możemy zwrócić się do banków, które oferują kredyty pod zastaw domów i wypytać dokładnie, jak będzie wyglądała oferta właśnie dla nas.

Jak wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytu w 2017 ?

W jaki sposób wybrać ofertę, jeśli interesują nas kredyty? Jak wybrać taką propozycję banku lub parabanku na pożyczkę, by była ona jak najbardziej korzystna i dopasowana właśnie do nas? W każdej innej sytuacji, tak samo w tej, najlepszym rozwiązaniem jest porównywanie ofert. Przede wszystkim, odpowiedzmy sobie na pytanie, jakie kredyty nas interesują i na czym zależy nam najbardziej. Odpowiedzmy sobie na pytanie, ile pieniędzy potrzebujemy, jakie raty miesięcznie jesteśmy w stanie spłacać i jaką kwotę miesięcznie chcemy przeznaczyć na spłatę kredytu, czy zależy nam bardziej na mniejszych ratach czy na krótkim czasie spłaty. Kiedy wiemy już to wszystko i dokładnie sami przed sobą określiliśmy wymienione składniki, rozejrzyjmy się wśród ofert banków znajdujących się w naszej okolicy.

Na początku zapoznajmy się z tym, jakie kredyty dane banki oferują i czy właśnie o to nam chodzi. Jeśli coś nam od początku nie pasuje, eliminujmy tą ofertę i pozostawmy tylko te, które spełniają nasze oczekiwania w nowym 2017-tym roku.

Metoda eliminacji, to jedna z najskuteczniejszych metod, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji i wyborów. Kiedy mamy już przygotowaną listę z kredytami, jakie ewentualnie moglibyśmy wziąć, pójdźmy do banku lub w inny sposób skontaktujmy się z jego pracownikami i zapytajmy, jaka będzie propozycja bezpośrednio dla nas. Dla nas, czyli dla osób z takim a nie innym comiesięcznym zarobkiem, w przypadku wzięcia kredytu na daną kwotę. Kiedy dostaniemy propozycje z wybranych wcześniej banków, zastanówmy się jakie kredyty będą dla nas najbardziej korzystne.

Analizujmy wszystkie czynniki: wysokość rat kredytów, czas spłaty, oprocentowanie, ewentualne koszty dodatkowe jeśli nie będziemy spłacać kredytu na czas bo zdarzy nam się zapomnieć albo w danym miesiącu nie będzie nas na to stać przez losowe wypadki. Wybierzmy spośród przygotowanych dla nas ofert taką, która wyda nam się najbardziej korzystna i wówczas dopiero pójdźmy po kredyt. To doskonała metoda nie tylko do wyboru banku i kredytu, ale w wielu innych, życiowych sytuacjach również. Czy sięgać po kredyty i cy w 2017 roku potrzebujemy gotówki? W momencie, kiedy potrzebujemy gotówki a nie mamy jej na koncie, pierwsze co przychodzi nam do głowy, to kredyty. Część z nas również w takiej sytuacji myśli o rodzinie, to znaczy czy może nie dałoby się pożyczyć trochę od rodziców, rodzeństwa, dziadków czy dalszych krewnych. Rzadziej myślimy o pożyczce od znajomych przynajmniej tak było w 2016 , chyba że mowa o kilkuset złotych, które nie są dla tej osoby wielkim wydatkiem i wielkim majątkiem. Od rodziny pożyczamy pieniądze chętnie tylko wówczas, kiedy mamy z nią dobre relacje i wiemy, że nasza pożyczka zostanie potraktowana jako pomoc, mały dług finansowy, a nie wielki kredyt wdzięczności na całe życie. Od znajomych, jak zostało wspomniane, w grę wchodzą tylko małe kredyty.

Czy sięgać po pożyczkę w nowym 2017 roku do banku, jeśli potrzebujemy pieniędzy a ich nie mamy, do tego nie mamy od kogo pożyczyć?

W dzisiejszych czasach bez większych obaw i dylematów możemy sięgać po kredyty zarówno do banków, jak i do parabanków które oferują nam swoje usługi finansowe. Są to firmy i instytucje, które działają jak najbardziej legalnie i z pewnością nie chcą nas w żaden sposób oszukać. Banki proponują nam swoje coraz szersze oferty na plakatach, w reklamach, w telewizji. Proponowane są nam kredyty na różnych zasadach, o różnej wielkości, bez żadnych haczyków czy innych wprowadzeń w błąd.

Podobnie parabanki, coraz szerzej promują swoje usługi w mediach i w różnego rodzaju reklamach.

Kiedy potrzebujemy kredytu, wybieramy bank lub parabank, który proponuje nam swoją ofertę. Dostajemy indywidualną propozycję. W przypadku banku, dla niego znaczenie będzie miał nasz dochód, nasz status w BIK i wiele innych elementów. Bank będzie starał się dla siebie ocenić naszą wypłacalność, czy jesteśmy w stanie spłacić dany kredyt. Dla parabanku natomiast nas status majątkowy, sytuacja finansowa, to czy widniejemy w BIK jako dłużnicy, czy mamy na karku komornika i ile zarabiamy miesięcznie, nie ma znaczenia.

Więc jeśli możemy sobie na to pozwolić, śmiało możemy zwrócić się z prośbą o pożyczkę do banku. Jeśli bank odmówi kredytu, możemy zapytać jak wyglądają kredyty w konkretnym parabanku i jeśli warunki będą nam odpowiadały, równie śmiało taki kredyt w 2017 roku możemy wziąć.

Warianty kredytowe i korzystne warunki

Jak wziąć kredyt na większą sumę pieniędzy, jeżeli nie mamy odpowiednich zarobków? Czy jest w ogóle możliwość aby wziąć dość wysoką pożyczkę, kiedy dla banku nie jesteśmy na tyle wypłacalni by sobie na to pozwolić? Jest taka możliwość. Jest ich wiele, ale najbardziej popularny sposób to kredyt pod zastaw mieszkania lub domu. Skoncentrujmy się na kredycie pod zastaw mieszkania, jako przykładzie jak funkcjonuje proces przyznawania i dalej spłacania takiej pożyczki. Powiedzmy, że chcemy kupić nowy samochód, albo rozkręcić swój własny biznes i potrzebujemy pięćdziesięciu tysięcy złotych pożyczki.

Pracownicy banku mówią nam, że przy naszych zarobkach tak wysoka pożyczka jest niemożliwa, z kolei w innym banku nie odpowiada nam zbyt wysokie oprocentowanie. Kredyt małżeński nie wchodzi w grę, od rodziny również nie możemy pożyczyć takiej sumy. Zwracamy się wówczas do odpowiedniej instytucji o kredyt pod zastaw mieszkania, ponieważ my sami wiemy, że jesteśmy w stanie spłacić taki kredyt, choć bank uważa inaczej. Podpisujemy umowę, w której dla banku zabezpieczeniem naszego kredytu jest nasze mieszkanie.

Bank ma również pewność, że jeśli przestaniemy płacić raty lub w ogóle nie zaczniemy płacić, będzie mógł przejąc nasze mieszkanie, które będzie stanowiło spłatę. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy, potrzebujemy gotówki i mamy pewność, że będziemy w stanie spłacać taką pożyczkę, śmiało możemy wziąć kredyt pod zastaw mieszkania. Dostaniemy zdecydowanie bardziej korzystne warunki, niż gdybyśmy pożyczyli taką sumę od parabanku bez zabezpieczenia w formie mieszkania. Nawet jeżeli jesteśmy wypłacalni, to znaczy idziemy do banku i pytamy o wspomnianą pożyczkę w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych, a bank proponuje nam konkretną umowę kredytową z konkretnym oprocentowaniem, możemy zapytać, jak oprocentowanie wyglądałoby gdybyśmy wzięli kredyt pod zastaw mieszkania. Może okazać się że warunki będą zdecydowanie bardziej korzystne, a oprocentowanie znacznie niższe. Warto więc sprawdzić wszystkie warianty, kiedy bierzemy kredyt.

Czy osoba zadłużona, czyli mająca pewne zobowiązania finansowe wobec firm i instytucji może starać się o pożyczkę? Czy osoba, która widnieje w Biurze Identyfikacji Kredytowej jako dłużnik ma szansę na kredyt? W jakich firmach możemy starać się o kredyt dla zadłużonych bez BIK i na jakiej zasadzie dostaniemy taką pożyczkę? Przede wszystkim, o pożyczkę bez BIK może starać się każdy. Zarówno osoba, która ma tak zwane czyste konto, to znaczy nie ma żadnych zaciągniętych kredytów i pracuje, i równie dobrze mogłaby starać się o kredyt w banku, jak i osoba która ma zadłużenia, nie ma stałej lub legalnej pracy. Aby wziąć pożyczkę bez BIK wystarczy nam nasz dowód osobisty. Zwracamy się do firmy, która legalnie działa na terenie naszego kraju i jest tak zwanym parabankiem. To firmy, które dysponują dużymi zasobami finansowymi, które pożyczają ludziom, którzy znaleźli się akurat w potrzebie. Oczywiście nie są to instytucje charytatywne: zarabiają na tym, że udzielają nam kredytów, jednak są to zdecydowanie korzystne warunki. Korzystne o tyle, że osoba zadłużona często po prostu nie ma innej możliwości: dla banku jest niewypłacalna, ponieważ ma długi. Rzadko decydujemy się na przykład na pożyczkę od rodziny czy znajomych, ponieważ wówczas poza zobowiązaniem finansowym, mamy jeszcze dług wdzięczności, którego po prostu nie lubimy mieć. Tak już jest skonstruowana nasza świadomość i podświadomość, że lubimy kiedy ktoś jest wdzięczny nam, ale sami niekoniecznie lubimy być wdzięczni komuś. Tak więc jeśli potrzebujemy gotówki, kredyt dla zadłużonych bez BIK jest dla nas bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dostaniemy od parabanku, czyli firmy, która udzieli nam pożyczki, kompletnie i jasno ułożoną umowę, która może nam jeszcze dodatkowo zostać wytłumaczona i doprecyzowana przez pracownika firmy. W umowie będzie napisane ile pieniędzy dostaliśmy od parabanku i na jak długo nam tą gotówkę pożycza. Jeśli na przykład pożyczyliśmy pięćset złotych na miesiąc, zapłacimy dodatkowo pięćdziesiąt złotych tak zwanego oprocentowania.

To tylko przykład. Jeśli nie zapłacimy pieniędzy w wyznaczonym czasie, dojdzie kolejne oprocentowanie. Jest to dokładnie opisane w umowie, jaką podpisujemy biorąc kredyt dla zadłużonych bez BIK.

Jak ubrać się na fitness

Na zajęciach fitness, musisz czuć się przede wszystkim komfortowo. Chodzisz na treningi, ponieważ chcesz zadbać o swoje zdrowie, o swoją kondycję i sprawić odrobinę przyjemności sobie i swojemu ciału. Często zapisujesz się na zajęcia, ponieważ chcesz zrzucić odrobinę zbędnych kilogramów lub nadać sylwetce wymarzonych kształtów. Wybierz taki strój, który po pierwsze w żaden sposób nie będzie krępował Twoich ruchów. Nie możesz stawiać na zbyt obcisłe ubrania, ponieważ podczas ćwiczeń będziesz odczuwała dyskomfort i nie zachęci Cię to do dalszych ćwiczeń, dalszej pracy nad sobą i dalszego wysiłku. Wybierz także strój, który będzie wykonany z materiałów, jakie nie będą zatrzymywały wilgoci. Podczas wzmożonej aktywności fizycznej, często pocimy się i dodatkowo nasze ciało nabiera wyższej temperatury. Skóra musi mieć możliwość „wyrzucać” na zewnątrz niechcianą wodę i podwyższoną temperaturę, jednocześnie musi mieć dostęp do świeżego powietrza z zewnątrz. Zwracaj więc uwagę na materiały, z których wykonane są rzeczy, jakie zamierzasz kupić lub założyć na fitness. Jeżeli masz problem z wyborem, możesz wybrać się do profesjonalnego sklepu ze sportową odzieżą i poprosić sprzedawcę o poradę. Przede wszystkim pamiętaj, że w wybranym stroju masz czuć się wygodnie i komfortowo. Wybierz spodenki, które będą dobrze przylegały do Twojego ciała, ale nie będą spinać Twoich mięśni i nie będą Cię uciskały. Zawsze wybieraj obcisłe spodenki, niezależnie czy są krótkie, długie czy sięgają Ci odrobinę za kolano. Jeśli jesteś szczupła i nie wstydzisz się swojej sylwetki, postaw także na obcisłą koszulkę, najlepiej wykonaną z bawełny. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz koszulkę z rękawkami, bokserkę czy inny krój. Byle była wygodna, nie uciskała, nie krępowała Twoich ruchów i obyś czuła się w niej komfortowo. Jeśli wstydzisz się trochę, uważasz że masz za dużo tu i ówdzie - w biuście, w brzuchu, talii, biodrach, postaw na zwykły, prosty t-shirt w nieco zwykłym niż na co dzień rozmiarze. Pamiętaj, że podczas zajęć musisz czuć się pewnie! Więc jeżeli masz jakiekolwiek kompleksy, postaw na nieco wygodniejszą górę. Nie zapominaj także o wygodnych butach, koniecznie adidasach. Nie zapominaj również o odpowiedniej bieliźnie: staniku, który odpowiednio przytrzyma Twój biust oraz majteczkach, które będą wygodne podczas ćwiczeń.

Jaki trening szybko odchudza

Często decydujemy się na podjęcie walki z tłuszczem, na dobrą sprawę nie mając pojęcia, w jaki sposób działają poszczególne treningi. Musisz mieć świadomość, że hardcore'owa praca na ciężkich sprzętach na siłowni, może nie przynieść żadnych efektów w walce z nadwagą czy zbędnymi kilogramami. Ruch to zdrowie, o tym wie każdy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że od rodzaju tego ruchu zależy, jakie osiągniemy efekty. Trening, który szybko odchudza, to każdy trening aerobowy lub interwałowy. Przede wszystkim należą do nich: bieganie, jazda na rowerze, pływanie oraz wszelkiego rodzaju zajęcia fitness. Jeśli nie lubisz biegać lub czujesz się niekomfortowo biegając, możesz postawić na intensywne marsze nordic walking. Rozejrzyj się w sieci, bo z pewnością w Twoich okolicach odbywają się gdzieś zorganizowane treningi tego typu. Jeśli wolisz ćwiczyć sama, nie ma problemu. Wyposaż się w kijki, poczytaj odrobinę o tej aktywności fizycznej i ruszaj na podbój okolicznych dróg i ścieżek. Jazda na rowerze, to także walka z odchudzaniem. Możesz wybrać rower, którym będziesz przebywać okoliczne ścieżki i drogi, albo rower stacjonarny, który będzie towarzyszył Ci podczas oglądania telewizji czy słuchania muzyki. Godzina dziennie jazdy na rowerze i zobaczysz, jak odmieni się Twoje ciało i sylwetka. Rowerem możesz zastąpić także samochód czy autobus, w drodze do szkoły, pracy czy na uczelnię. Wolisz basen? Również nie ma problemu. Pamiętaj, że nie musisz pływać jak zawodowy sportowiec, pięcioma różnymi stylami i w zawrotnym tempie. Grunt, żebyś robiła to regularnie. Regularność treningów, to klucz do sukcesu w walce o lepszą sylwetkę i w walce o schudnięcie. Jeśli lubisz zajęcia w grupie, postaw na fitness. Możesz wybrać aerobik, zumbę, aqua aerobik i szereg innych zajęć. Pamiętaj, że treningi, które pomagają w walce z niechcianym tłuszczem, to takie treningi, które podnoszą nam puls. Czyli te, podczas których męczymy się w wyniku niezbyt ciężkiej, ale intensywnej i długiej aktywności fizycznej, nie ćwiczenia na atlasie czy z innymi ciężarami, które powodują rozbudowę tkanki mięśniowej, a nie redukcję tłuszczu. Polecam szczególnie zajęcia fitness z Zumby!

Mamy wakacje - przyglądamy sie jak wyglądają Raty

Czy zdarzyło się Wam, że chcieliście kupić na raty na przykład lodówkę, a pracownicy sklepu pytali o zaświadczenie na temat zarobków? Czy zdarzyło się, że chcieliście wziąć pozornie niską pożyczkę, ale bank odmówił, ponieważ w jego ocenie byliście niewypłacalni? Jeśli tak, opowiemy o sposobie, jak można dostać raty bez zaświadczeń. Tego typu rozwiązań szukamy często z wygody: mamy dosyć wypełniania dziesiątek papierów, podpisywania miliona zaświadczeń, potwierdzania na dziesiątki sposobów swojej tożsamości. Chcemy pożyczyć pieniądze, a bank nam to nieco utrudnia, ponieważ takie ma narzucone odgórnie procedury, których musi przestrzegać. Czasami z kolei nie mamy innego wyboru, ponieważ nie dostaniemy rat bez zaświadczeń a koniecznie chcemy coś kupić.

Wówczas możemy wybrać się do parabanku, który udzieli nam pożyczki na swoich zasadach. Swoich zasadach, znaczy nieco innych niż zasady banków, jednak równie bezpiecznych. Dostaniemy odpowiednio przygotowaną dla nas umowę, w której opisane zostanie co i jak pożyczamy. Na przykład, że pożyczamy trzysta złotych na miesiąc i za tą operację zapłacimy trzydzieści złotych wraz ze zwrotem pożyczonych trzystu.

W umowie opisane jest jakie będą konsekwencje, jeśli nie oddamy pieniędzy na czas. I bez obaw, nie będzie to wizyta łysych panów w czarnych skórach, którzy przyjdą po swoją należność. Parabanki udzielające nam rat bez zaświadczeń działają całkowicie legalnie i nie trzeba się ich wcale obawiać. Więc jeśli konieczne nam są pieniądze, a nie mamy innej opcji, lub po prostu chcemy dostać pożyczkę szybko i bez formalności, bez zaświadczeń i wypełniania mnóstwa dokumentów, możemy skorzystać z oferty parabanku. Z pewnością zasady udzielania pożyczki zostaną nam jasno wyklarowane przez pracowników firmy, nie będziemy musieli obawiać się żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów czy haczyków zawartych w umowie, którą dostaniemy do przeczytania i do wglądu zanim ją podpiszemy. Raty bez zaświadczeń są możliwe dla każdego, nawet jeżeli widnieje w BIK, ma na swoim koncie niespłacone jeszcze kredyty czy kupił samochód na raty w salonie. Skąd najczęściej bierzemy informacje na temat tego, czy dana firma jest sprawdzona i warto jej zaufać?

Oczywiście z Internetu, do którego zaglądamy zawsze, kiedy potrzebujemy się czegoś dowiedzieć, upewnić się co do naszych wiadomości i tak dalej. Również w sieci możemy znaleźć sprawdzone pożyczki pozabankowe. Pożyczki pozabankowe, jak sama nazwa wskazuje, to taka forma kredytów, która nie wymaga wyprawy do banku. Zamiast do banku, idziemy do firmy, która udziela kredytów, ale formalnie nie jest bankiem.

Nie oznacza to niczego ani złego, ani nielegalnego.

Firmy tego typu, które oferują sprawdzone pożyczki pozabankowe, działają jak najbardziej legalnie. Dysponują dużymi zasobami pieniężnymi, z których udzielają pożyczek osobom, które tego potrzebują. Oczywiście nie za darmo, ponieważ na tym polega ich biznes. Za pożyczkę zapłacimy, podobnie jak za pożyczkę w banku w formie oprocentowania lub tak zwanej opłaty manipulacyjnej. To drugie stwierdzenie oznacza, że za pożyczkę pozabankową płacimy konkretnie ustaloną kwotę: dajmy na to, pięćdziesiąt złotych za pożyczenie tysiąca na miesiąc. Więc jeśli pożyczymy dwa tysiące na miesiąc, zapłacimy sto złotych, jeśli spłacimy tę pożyczkę po dwóch miesiącach, zapłacimy dwa razy tyle, czyli dwieście złotych.

Parabanki udzielają nam sprawdzonych pożyczek pozabankowych nawet latem - też bez zaświadczeń. Jakich zaświadczeń? Nie musimy dostarczać swoich wyciągów z konta czy jakichkolwiek dokumentów potwierdzających nasz status majątkowy. Nie musimy dostarczać informacji ani dokumentów na temat naszej pracy, tego gdzie pracujemy i ile zarabiamy. Parabanki udzielając nam pożyczek pozabankowych nie są również zainteresowane naszymi dotychczasowymi zobowiązaniami, to znaczy wziętymi wcześniej i nie spłaconymi jeszcze kredytami, kredytami hipotecznymi czy sprzętami wziętymi w sklepie na raty. Firmy, które dają nam sprawdzone pożyczki pozabankowe nie interesują się również naszym statusem w BIK, czyli Biurze Identyfikacji Kredytowej. Potrzebujemy jedynie naszego dowodu osobistego, z którego pracownik spisze dane do umowy, oraz dzięki któremu potwierdzi naszą tożsamość.

W dniu Pierwszego dnia lipca - Sezon LATO 2017 uważam za otwarty

Wszystkie kredyty w jeden czyli konsolidacja

Banki często oferują nam konsolidację kredytów. Podobne usługi proponują również parabanki, czyli firmy udzielające pożyczek bez specjalnych formalności, na dowód, bez zaświadczeń.

Konsolidacja kredytów, to możliwość scalenia wszystkich kredytów w jeden. Załóżmy, że wzięliśmy kredyt na zakup nowego samochodu, później na zakup telewizora, a na końcu pożyczyliśmy kilka tysięcy od banku aby pojechać na wymarzone wakacje za granicą, w ciepłych krajach.

Musimy na bieżąco, co miesiąc spłacać raty. Każda taka opłata, niezależnie czy robimy to zleceniem stałym z naszego konta, płacimy na poczcie czy bezpośrednio w banku, wiąże się z kosztami przelewu, od złotówki do kilku złotych. Aby pozbyć się tych kosztów, możemy zamienić wszystkie kredyty w jeden.

Mamy wówczas dwa komforty: po pierwsze pozbywamy się dodatkowych kosztów, po drugie płacimy już jedną ratę miesięcznie a nie trzy. Łącząc wszystkie kredyty w jeden, dostajemy propozycję odpowiedniego oprocentowania, które sumarycznie jest zazwyczaj niższe niż to, które płaciliśmy do tej pory. Dokonanie scalenia wszystkich kredytów w jeden, odbywa się na bardzo prostych zasadach. Zwracamy się do odpowiedniej instytucji z prośbą o przygotowanie odpowiedniej umowy konsolidacyjnej. Zgłaszamy, jakie kredyty, w jakiej wysokości, do kiedy spłacane chcemy zamienić w jeden kredyt. Wówczas dana instytucja przygotowuje nam umowę i proponuje na przykład: scalenie wszystkich trzech kredytów w jeden, który sumarycznie będzie wynosił pięć tysięcy złotych, sumując wspomniane kredyty na telewizor, samochód i wakacje. Oprocentowanie tych pięciu tysięcy złotych będzie wynosiło konkretną wartość. Raty będą spłacane co miesiąc, w wysokości podanej kwoty.

Wówczas dostaniemy umowę, w której dokładnie opisane będzie w jaki sposób wszystkie kredyty zostaną scalone w jeden, przez ile czasu ten skonsolidowany kredyt będziemy spłacać i ile będzie nas to kosztowało. To bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, ponieważ tak jak zostało wspomniane, pozbywamy się dodatkowych kosztów przelewów i rozterek, którą ratę już zapłaciliśmy a którą nie, bo mamy do spłacania miesięcznie tylko jedną.

Jesteś bezrobotnym – wskazówki by otrzymać gotówkę z Urzędu Pracy

Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o dotację z Urzędu Pracy, która pozwoli na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Kto i w jaki sposób może to zrobić, poinformujemy właśnie w tym artykule.

Przede wszystkim, bezrobotny który zamierza podjąć swoją działalność, może złożyć wniosek o przyznanie środków z Funduszu Pracy jednorazowo. Zgłasza się w tym celu do starosty, który właściwy jest ze względu na miejsce zamieszkania czy pobytu. O tym, czy nasz wniosek został uwzględniony (lub odrzucony) zostaniemy poinformowani w czasie trzydziestu dni od jego złożenia. Jeśli otrzymamy odmowę, urząd ma obowiązek poinformować nas o przyczynach. O przyznaniu środków na rozpoczęcie działalności, decyduje dalej umowa, którą zawieramy z Urzędem. Umowa ta, która dotyczy udzielenia środków na podjęcie działalności, musi zawierać w sobie odpowiednie elementy: działalność rozpoczynamy w terminie 30 dni od podpisania umowy, pieniądze które dostaliśmy wydajemy w okresie do 30 dni od podjęcia działalności i musimy wydać je na to, co zostało przez nas wcześniej opisane, na co chcieliśmy podjąć dane środki.

Musimy je później udokumentować, rozliczyć, w czasie dwóch miesięcy od podpisania umowy. Tak więc staranie się o dotację z Urzędu Pracy polega głównie na wypełnianiu formalności, a dalej wypełnianiu wszystkich punktów umowy, jaką zawarliśmy z urzędem. Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy masz szansę na uzyskanie dotacji z Urzędu Pracy, zgłoś się do odpowiedniego oddziału w urzędzie i zapytaj, czy spełniasz wszystkie wymogi. Jeśli tak, postaraj się jak najszybciej wypełnić wszystkie wnioski, przygotowując wcześniej wstępny plan swojej działalności, którą chcesz rozpocząć. Nie możesz przychodzić do urzędu oczekując, że ktoś wymyśli za Ciebie intratny interes, który później zostanie Ci dodatkowo sfinansowany. Jeśli chcesz zdecydować się na złożenie wniosków, najpierw porozmawiaj z pracownikami urzędu. Postaw na kontakt bezpośredni, więcej dowiesz się podczas rozmowy niż podczas czytania ulotek i pism. Niestety, problem bezrobocia dotyczy coraz większej liczby osób w naszym kraju. Tracimy pracę, ponieważ likwidowane są nasze stanowiska, są one redukowane, pracodawców często nie stać na zatrudnianie nas dalej. Nie chodzi o złą wolę, nasze złe pełnienie swoich obowiązków. Tracimy pracę, bo źle dzieje się na rynku pracy w naszym kraju. Jak poradzić sobie po utracie pracy? Przede wszystkim nie załamuj się. Niezależnie od tego, czy zostałeś zwolniony po 20 latach pracy na danym stanowisku, czy dopiero po rozpoczęciu swojej kariery zawodowej, sprawdź w Urzędzie Pracy, czy możesz zarejestrować się jako osoba bezrobotna. Jeśli tak, otrzymasz z tego tytułu świadczenie, które pomoże Ci poradzić sobie z nową, trudniejszą sytuacją. Urząd Pracy może skierować Cię na szkolenia, które pozwolą wzmocnić Twoje CV. Nie odmawiaj stażów i szkoleń, ponieważ wówczas zostaniesz skreślony z listy osób bezrobotnych. Urząd Pracy może również zaproponować Ci pracę na stanowisku, które będzie odpowiednie do Twojego wykształcenia i do Twojego doświadczenia zawodowego. Jeśli kiedyś myślałeś o rozpoczęciu swojej działalności gospodarczej, może warto wrócić do pomysłu sprzed lat?

Zarówno z funduszy państwowych jak i z funduszy Unii Europejskiej można dziś uzyskać dotacje na rozpoczęcie własnej działalności.

Można również umówić się na konsultacje ze specjalistami, którzy doradzą Ci, w jaki sposób powołać do życia własną firmę. Jeśli nie masz takich możliwości: nie możesz skorzystać z usług Urzędu Pracy i zarejestrować się jako osoba bezrobotna a bardzo chcesz znaleźć pracę, szukaj we wszystkich możliwych mediach: przeglądaj ogłoszenia w gazetach i na stronach internetowych, pytaj rodzinę i znajomych, rozglądaj się za ogłoszeniami umieszczanymi na tablicach informacyjnych i specjalnych miejscach w Twoich okolicach, w których można publikować ogłoszenia.

Z pewnością, jeśli będziesz konsekwentny i dasz sobie czas, coś znajdziesz i będziesz mógł zacząć pracować i żyć od nowa. Grunt to pozytywne nastawienie i konsekwencja w działaniu. Szukaj tak długo, aż wreszcie znajdziesz. Nie poddawaj się!

Strony